Webinar "How to create a standout CV and Cover Letter?"

Jak stworzyć wybitne CV i zdobyć wymarzoną pracę? Wskazówki poznasz podczas webinaru "How to create a standout CV and Cover Letter?", który poprowadzą specjaliści z firmy Wiley Edge.

CO? – webinar "How to create a standout CV and Cover Letter?"
KIEDY? – 8 marca 2023 r., w godz. 14.00 – 15.00
GDZIE? - www

Jaki jest pierwszy krok do zdobycia wymarzonej pracy dla absolwentów? Napisanie wybitnego CV i listu motywacyjnego, które pomogą wyróżnić się spośród innych.

8 marca 2023 r. o godzinie 14.00, Wiley Edge organizuje warsztaty, na których omówione zostaną najważniejsze wskazówki dotyczące ubiegania się o pracę dla absolwentów.

Począwszy od tworzenia CV, a skończywszy na rozmowie kwalifikacyjnej. Uczestnicy otrzymają porady od zespołu, który pomógł setkom absolwentów rozpocząć karierę w technologii i bankowości.

Język webinaru – angielski.

Webinar jest skierowany głównie do studentów i absolwentów kierunków technicznych i inżynierskich, matematyki, finansów, bankowości oraz informatyki.

Wiley Edge jest partnerem w zakresie szkoleń dla organizacji publicznych i prywatnych na całym świecie.

Zapisy odbywają się poprzez formularz.