Webinar „Jak ochronić siebie, swoją tożsamość, swoich bliskich”

Data wydarzenia:
19 Październik, 2021 - 18:00

Weź udział w webinarze „Jak ochronić siebie, swoją tożsamość, swoich bliskich”. Dowiedz się jak zapobiegać kradzieży danych i tożsamości, swoich oraz swoich bliskich. Poznaj metody obrony przed atakiem oraz możliwości ograniczenia strat, gdy już do niego doszło.

CO? – webinar "Jak ochronić siebie, swoją tożsamość, swoich bliskich w Internecie?”
KIEDY? – 19 października 2021 r., o godz. 18.00
GDZIE? – platforma www

Na szkoleniu uczestnik dowie się:

• jak zapobiegać kradzieży danych i tożsamości, swoich oraz swoich bliskich,
  • jakie są zasady ochrony danych w Internecie (social media, skrzynki mailowe, bankowość internetowa)
  • jak bezpiecznie publikować zdjęcia z zachowaniem zasad ochrony tożsamości,
  • jakie są najważniejsze kroki do wykonania, gdy doszło do kradzieży naszych danych lub pieniędzy.

Bonus: Informacja o tym w jaki sposób zabezpieczyć swoich bliskich w sieci.

Wydarzenie poprowadzi:

Damian Wróblewski, ekspert TV ds. Cyberbezpieczeństwa z ponad 14 letnim doświadczeniem w branży IT, przeszkolił już ponad 30 000 osób w ostatnich 12 miesiącach, a z jego usług skorzystało ponad 50 firm, instytucji państwowych i ośrodków edukacyjnych.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.