Webinar Marsh: Sprawdź, czy broker to zawód dla Ciebie?

Sprawdź, czy broker to zawód dla Ciebie? Weź udział w szkoleniu i poznaj Marsh Graduate Development Program. Dowiedz się dlaczego warto aplikować do programu stażowego. Odkryj jak wygląda praca w wiodącej, międzynarodowej firmie brokerskiej. Spotkaj Ekspertów i Stażystów, którzy opowiedzą o codziennych obowiązkach i ciekawostkach związanych z zawodem Brokera!

CO? – webinar Marsh: Sprawdź, czy broker to zawód dla Ciebie?
KIEDY? – 19 stycznia w godz. 15.00 – 16.45
GDZIE? – www

19 stycznia 2023 w godzinach 15.00-16.45 firma Marsh organizuje bezpłatne webinarium dla studentów i absolwentów zainteresowanych programem stażowym / rozwojem kariery zawodowej w obszarze ubezpieczeń, a także zagadnieniami powiązanymi z zarządzaniem ryzykiem.

W ramach programu rozwojowego Marsh Graduate Development Program corocznie firma zatrudnia ponad 15 stażystów, którzy mają możliwość poznania zawodu brokera ubezpieczeniowego oraz specyfiki pracy z międzynarodowymi klientami.

Ponad 50% stażystów w czasie programu zdaje państwowy egzamin brokerski prowadzony przez KNF. Stażyści MGDP, zyskując uznane kwalifikacje zawodowe Brokera oraz cenne doświadczenie zawodowe, dynamicznie budują swoją pozycję zawodową w obszarze zarzadzania ryzykiem, reprezentując klientów Marsh jako zaufani doradcy.

AGENDA WEBINARIUM

• 15:00 - 15:15 - Powitanie / Poznaj program rozwoju talentów – Marsh Graduate Development Program

Zespół rekrutacyjny (Talent Acquisition) przedstawi informacje o tym:

• Jak wygląda rekrutacja do Marsh?
  • Co oferujemy w ramach współpracy?
  • Jakie korzyści i benefity gwarantuje Program?

• 15:15 - 16:00 - Dyskusja panelowa: Działalność brokera od podszewki – specyfika pracy w obszarze zarządzania ryzykiem

Eksperci Marsh – Brokerzy i Dyrektorzy, a także aktualni i poprzedni uczestnicy Programu stażowego wezmą udział w panelu dyskusyjnym, w trakcie którego opowiedzą jak wygląda zawód Brokera z ich perspektywy, na przykładzie ciekawych case studies.

• 16:00 - 16:30 - Sesja szkoleniowa: Jak dobrze zarządzać czasem i zadaniami? – skuteczne metody organizacji pracy

Sesję poprowadzi Andrzej Kuras, konsultant biznesowy i przedsiębiorca – opowie o metodach efektywnej organizacji czasu i radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Po webinarium quiz z nagrodami – do zdobycia będą karty podarunkowe i firmowe gadżety!

Marsh posiada biura w ponad 130 krajach i jest wiodącym na świecie brokerem ubezpieczeniowym i doradcą ds. ryzyka. Świadczy usługi brokerskie, doradcze i wsparcie w zakresie likwidacji szkód, w oparciu o kluczowe dane, technologie i analizy w celu obniżenia całkowitego kosztu ryzyka ponoszonego przez Klientów.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę.