Webinar o tym jak ocalić świat zostając testerem oprogramowania

Myślisz o karierze w IT? Chcesz się dowiedzieć czy ta ścieżka jest dla Ciebie? Pragniesz zostać Testerem? Weź udział w webinarze "What the b*g?! – czyli jak ocalić świat zostając testerem oprogramowania" i zobacz jak fascynujący świat testowania może być.

CO? - webinar "What the b*g?! – czyli jak ocalić świat zostając testerem oprogramowania"
KIEDY? – 13 grudnia 2022 r., w godz. 13.00 – 13.45
GDZIE? - www

"Mój stary to fanatyk jakości. Pół projektu zawalone testami, najgorzej. Średnio raz w tygodniu ktoś wpadnie w leżący w kodzie automat UI czy API…

Myślę, że tak będą mówić moje dzieci, kiedy podrosną. Jestem tym gościem od Jakości. Zajmuję się nią od 14 lat. Po prostu to kocham. I serce mnie boli, gdy próbuję ustawić klimatyzację używając niedopracowanego systemu infotainment w aucie za pół miliona złotych. Jakość może być fajna, ciekawa i pomocna, a ja uwielbiam o tym gadać.

Cześć, nazywam się Habib Moskin. Wyszkoliłem ponad pół tysiąca testerów. A teraz chciałbym wyszkolić Ciebie!"

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się na jakie zarobki może liczyć tester, jak w sześć miesięcy zostać testerem i jak będzie wyglądał pierwszy rok pracy testera.

Aby zostać Testerem firma Testspring  zorganizuje profesjonalny bezpłatny kurs, którego wstępny program można poznać tutaj.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować.

Uczestnicy otrzymają link do szkolenia na dzień przed wydarzeniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)