Webinar "Sztuczna inteligencja. Fakty i mity"

Czym jest sztuczna inteligencja i jak zmieni nasz świat w najbliższych latach? Jakie są najczęstsze mity krążące wokół jej funkcjonowania? W jakich branżach zastąpią nas roboty? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas darmowego webinaru w ramach Training Labs – virtual edition firmy Accenture Advanced Technology Center Poland.

CO? – webinar "Sztuczna inteligencja. Fakty i mity"
KIEDY? – 14 maja 2020 r., w godz. 18:00 – 19:30
GDZIE? – platforma www

Według badań ponad 40% osób ma obecnie codziennie kontakt z technologią AI (Sztuczna Inteligencja), ale tylko co druga jest w stanie wytłumaczyć, co ten termin tak naprawdę oznacza. Czym ona tak naprawdę jest? Mówi się o niej w książkach, artykułach, filmach science fiction. Wszystko sprowadza się do robotów, czy komputerów, które wyręczają nas we wszystkim! Wykonują drobne czynności, a nawet za nas myślą, wykorzystując skomplikowane algorytmy.

Sztuczna Inteligencja budzi nadzieje i obawy. W trakcie wydarzenia ekspert z firmy obali wszystkie mity krążące wokół Sztucznej Inteligencji, które w głównej mierze wykreowała popkultura. Jakie są fakty? Czy jest się czego obawiać? Dowiedz się więcej podczas szkolenia.

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu.

Webinar skierowany jest do studentów kształtujących się na kierunkach technicznych, zainteresowanych tematyką Sztucznej Inteligencji, robotyki i automatyzacji.

Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie. Po otrzymaniu zgłoszenia i jego pozytywnej weryfikacji Organizator prześle specjalnie wygenerowany link umożliwiający udział w webinarze.