Webinar "Tożsamość cyfrowa w Cybersecurity"

Jak ważne jest cyberbezpieczeństwo w dzisiejszym świecie? Przekonaj się o tym już 13 października br. biorąc udział w webinarze "Tożsamość cyfrowa w Cybersecurity" prowadzonym przez firmy Accenture Polska.

CO? - webinar "Tożsamość cyfrowa w Cybersecurity"
KIEDY? - 13 października 2022 roku, godzina 18:00
GDZIE? - online

Przekonaj się, że cyfrowa tożsamość oraz bezpieczeństwo cyfrowe mają ogromny wpływ na funkcjonowanie nie tylko dużych organizacji, ale też jednostek! Poznaj najważniejsze pojęcia związane z cyberbezpieczeństwem.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in.:

• Czym tak naprawdę jest Cybersecurity?
  • Jak wygląda cykl życia cybertożsamości?
  • Jak wraz z rynkiem zmieniają się narzędzia do zarządzania Digital Identity?

Accenture Training Labs to bogata oferta webinarów i warsztatów poświęconych zarówno kompetencjom miękkim czy tematom rekrutacyjnym, jak i konkretnym technologiom. Podczas wydarzeń studenci pogłębiają wiedzę, zdobywają nowe umiejętności oraz poznają praktyczne zagadnienia i związane z nimi trendy biznesowe. Szkolenia dotyczą takich obszarów, jak: nowe technologie, analiza danych, marketing internetowy i doradztwo biznesowe.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy ekspertów z ponad 40. branż oferuje usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji.

Studentów i absolwentów zainteresowanych cyberbezpieczeństwem.

Zapisy są dostępne na stronie wydarzenia.