Webinar z ekspertami od prowadzenia biznesu

Pomysły biznesowe są wszędzie. Ale jak rozpoznać te właściwe? Weź udział w szkoleniu dla początkujących przedsiębiorców i dowiedz się jak rozpocząć działalność biznesową.

CO? – Webinar z ekspertami od prowadzenia biznesu
KIEDY? – 4 czerwca 2020 r., godz. 17.00 – 18.30
GDZIE? – strona www

Niektórzy od zawsze wiedzą, czym chcą zajmować się w życiu. Ale są i tacy, którzy nie odkryli w sobie szczególnego talentu i pasji. Żyłka przedsiębiorcy nie pozwala im jednak z pełnym zaangażowaniem pracować u kogoś. Chcą rozwijać własną firmę, ale nie do końca wiedzą, czym ta firma miałaby się zajmować albo mają tyle pomysłów, że… No właśnie, na co się zdecydować?

Dariusz Żuk z AIP oraz Tomasz Jabłoński z Qpony porozmawiają o tym, jak rozpoznać właściwy pomysł i nie przegapić szansy na stworzenie własnego biznesu.

Prelegenci:
Tomasz Jabłoński - założyciel i CEO startupu posiadającego w swoim portfolio aplikacje mobilne pomagające ponad 2,5 milionom konsumentów w Polsce w codziennych zakupach.

Dariusz Żuk - prezes i założyciel AIP, współtwórca ekosystemu startupów w Polsce.

AIP to praktyczna szkoła prowadzenia biznesu dla startupów, która umożliwia przetestowanie pomysłów na rynku na preferencyjnych warunkach i bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.