Webinar z programowania w języku Python

Chcesz dowiedzieć się jak napisać swój pierwszy program w najpopularniejszym języku back-end? Poznaj język Python wraz ze Szkołą Programowania Codeaccess.

CO? – webinar z programowania w języku Python
KIEDY? – 29 marca 2023 r., w godz. 13.00 – 14.30
GDZIE? - online

O INICJATYWIE
Zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach z programowania mających na celu wprowadzenie do Pythona. Webinar jest skierowany do osób, które do tej pory nie miały styczności z tym kompilującym się językiem. Python jest obecnie jednym z trzech najpopularniejszych języków wśród programistów wg. Tiobe.com!

Dzięki zajęciom uczestnik będzie miał możliwość stworzenia za pomocą kodu gry komputerowej w programie PyCharm. Pozwoli to odkryć logikę i przystępność programowania w tym języku, a także otworzy możliwość na nową ścieżkę kariery.

Webinar poprowadzą specjaliści ze Szkoły Programowania Codeaccess.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.