Webinar "Zarządzanie Sobą w czasie - Matryca Eisenhowera."

Zastanawiasz się jak realizować więcej zadań przy mniejszym wysiłku? Weź udział w webinarze "Zarządzanie sobą w czasie" i dowiedz się jak lepiej gospodarować własnymi zasobami.

CO? - Webinar "Zarządzanie Sobą w czasie - Matryca Eisenhowera."
KIEDY? – 5 kwietnia 2023 r., w godz. 13.00 – 16.00
GDZIE? - www

Webinar "Zarządzanie Sobą w czasie - Matryca Eisenhowera."

Szkolenie obejmuje teoretyczne i praktyczne wykorzystanie matrycy, narzędzia pozwalającego na analizę swoich działań podczas dnia oraz ocenę ich priorytetowości. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję zarówno poznać teoretyczne założenia narzędzia, jak również sami doświadczyć jej działania tworząc swoje pierwsze matryce. Stawiając na metody aktywne i doświadczalne, każdy z uczestników otrzyma wiedzę dzięki, której będzie miał możliwość oceniać swój czas, zarówno w kontekście analiz przeszłych wydarzeń, jak i planowania kolejnych dni.

Cele szkolenia:

• Poznanie Matrycy Eisehowera
  • Przełożenie i dostosowanie matrycy do potrzeb indywidualnych w zależności o trybu życia osoby
  • Praktyczne przygotowanie Matrycy
  • Poznanie wspierających metod i zasad, pozwalających na zarządzanie swoimi działaniami w czasie.

Webinar poprowadzą specjaliści z firmy Teleperformance Polska.

Webinar jest skierowany głównie do osób posługujących się językiem niemieckim.

Na szkolenie obwiązują zapisy.

Uczestnicy otrzymają link do spotkania na dzień przed wydarzeniem.