Webinarium pt. „Rozmowa kwalifikacyjna online”

Data wydarzenia:
20 Listopad, 2020 - 14:00 - 15:30

Krajowe Centrum Europass zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. „Rozmowa kwalifikacyjna online”. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się co łączy rozmowę kwalifikacyjną ze sprzedażą.

CO? - webinarium pt. „Rozmowa kwalifikacyjna online”
KIEDY? – 20 listopada 2020 r., w godz. 14.00-15.30
GDZIE? – platforma Clickmeeting

Czego się dowie uczestnik podczas szkolenia?

• Dlaczego rozmowa kwalifikacyjna ma wiele wspólnego ze sprzedażą?
  • Jak dobrze przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną online?
  • Czym się różni i czego wymaga rozmowa online?

Wsparciem w planowaniu rozwoju zawodowego jest również Nowy Europass, gdzie można utworzyć profesjonalny profil zawodowy a także skorzystać z kreatora CV i listu motywacyjnego. Swoje doświadczenie i umiejętności możemy zaprezentować również w dokumencie Europass Mobilność oraz Suplementach Europass.

Szkolenie odbędzie się na platformie Clickmeeting w dniu 20 listopada 2020 r. w godz. 14.00-15.30.

Poprowadzi je Pani Sylwia Korycka-Fortuna, doradca zawodowy, trener kariery oraz coach ICF.

Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji znajdują się na stronie internetowej w zakładce Aktualności.