Weź kurs na "STER", czyli Szkołę Skutecznych Liderów!

Weź kurs na "STER - Szkołę Skutecznych Liderów" i zostań liderem z prawdziwego zdarzenia! Pomogą Ci w tym praktycy zarządzania, przedsiębiorczości i HR-u, którzy poprowadzą 96 godzin warsztatów z zakresu przywództwa, innowacji, komunikacji, wystąpień publicznych i skuteczności osobistej.

Spółka celowa Uniwersytetu Śląskiego SPIN-US organizuje kurs pt. „STER – Szkoła Skutecznych Liderów”. Jest to cykl obejmujący 96 godzin warsztatów zaprojektowanych dla liderów i osób przygotowujących się do pełnienia takich ról w przyszłości.

Zajęcia, realizowane od listopada 2015 roku do kwietnia 2016 roku, zaprojektowane zostały tak, by objąć swoim zasięgiem najważniejsze z punktu widzenia nowoczesnego zarządzania zagadnienia: przywództwo, komunikację, zarządzanie zespołem, skuteczność osobistą, wystąpienia publiczne i innowacje. Dzięki warsztatowej formule spotkań uczestnicy będą mieli możliwość wypracowania nowych umiejętności. Całość zajęć będzie miała formę ćwiczeń opartych na procesie grupowym.

Kurs poprowadzą praktycy zarządzania, przedsiębiorczości i HR. Dodatkowo dla chętnych uczestników organizatorzy przewidzieli możliwość wzbogacenia kursu o coaching indywidualny umożliwiający pracę w obszarach najbardziej wymagających z punktu widzenia uczestników szkolenia.

Więcej informacji na stronie.