Weź udział w Atos IT Challenge!

Atos IT Challenge to szansa na dobrą zabawę przy wykorzystaniu swoich umiejętności IT. Studenci z całego świata podejmą wyzwanie przygotowania aplikacji do zarządzania i ochrony danych osobowych zgodnie z mottem "Right to be Forgotten".

W pierwszym etapie, który trwa do 30 listopada 2015 r., studenci są proszeni o zaprezentowanie technologii i architektury, jakie zamierzają wykorzystać oraz wytłumaczenie, jak rozwiną je w drugiej fazie. Jury złożone z członków Naukowej Społeczności Atos – globalnej sieci około 100 najlepszych technologów biznesu w Atos – wybierze 15 zespołów. Wybrane zespoły zostaną ogłoszone w grudniu i zaproszone do drugiego etapu – tworzenia aplikacji.

Do wygrania niesamowite nagrody - zwycięzca oraz osoby wyróżnione otrzymają nagrody pieniężne – odpowiednio: 10 000, 5 000 i 3 000 euro – aby wspomóc wprowadzenie ich aplikacji na rynek. Zorganizuj zespół i dołącz do gry.

Rejestracja trwa do 30 listopada 2015 r.

Więcej informacji na stronie.