Weź udział w badaniu i wygraj nagrody!

Trendence Institute zaprasza do udziału w Graduate Barometer 2016zabierz głos w największym w Europie badaniu dotyczącym edukacji i kariery!

Dzięki Trendence Graduate Barometer każdego roku około 950 uczelni w całej Europie otrzymuje cenne informacje na temat poziomu zadowolenia ich studentów. Zostań jednym z około 280 000 studentów i miej swój wkład w kształtowanie przyszłości środowiska akademickiego i warunków pracy poprzez określenie swoich celów i motywacji! Dzięki Twoim odpowiedziom pracodawcy i uczelnie pozyskają informacje o potrzebach nowego pokolenia w zakresie kształcenia i rynku pracy.

Wypełnienie ankiety internetowej nie jest skomplikowane i zajmie Ci niewiele czasu. Twoje odpowiedzi są anonimowe, a dane podlegają ścisłej ochronie prawnej.

Przejdź do badania, kliknij tutaj... i zdobądź szansę na wygraną:

• 5 voucherów o wartości 500 EUR*
  • 10 voucherów o wartości 200 EUR*

* voucher możesz wykorzystać w ponad 70 sklepach internetowych (możesz podzielić wygraną kwotę, robiąc zakupy w różnych sklepach partnerskich lub połączyć kilka voucherów)

Twoja przyszłość ma prawo głosu! Zapraszamy do udziału w badaniu!