Weź udział w projekcie "Mała ojczyzna - wspólna sprawa" i zmieniaj świat!

Denerwuje Cię dziurawa droga do Twojego domu? A może plac zabaw, który pamięta czasy Twojej podstawówki i straszy dziś dzieci, zamiast dawać im możliwość bezpiecznej zabawy? Jeżeli dostrzegasz problemy, które inni wydają się ignorować, weź udział w II edycji projektu „Mała ojczyzna – wspólna sprawa”.

Ogólnopolski projekt edukacyjny „Mała ojczyzna - wspólna sprawa” to wspólne przedsięwzięcie Fundacji BGK i Fundacji Rozwoju Wolontariatu. W ramach projektu 45 studentów-liderów zostanie przeszkolonych z zakresu wiedzy obywatelskiej oraz metod pracy z młodzieżą - po to, by wraz z grupą studentów-wolontariuszy ruszyć do małych miejscowości na terenie całego kraju i przeprowadzić warsztaty edukacyjne z uczniami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W ramach projektu przewidziano:
- 4-dniowy zjazd szkoleniowy i 26 godzin szkolenia prowadzonego przez profesjonalnych trenerów;
- angażującą grę miejską;
- udział w przedsięwzięciu, w którym uczestniczyć będzie 45 studentów-liderów z całej Polski;
- realizację warsztatu edukacyjnego i edukacyjnej gry terenowej dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miejscowości do 20 tys. mieszkańców w okresie kwiecień - czerwiec 2015 r.;
- dobrą zabawę i ciekawe wyzwania;
- certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności;
- szansę na płatny staż w Fundacji BGK.

Projekt jest dla Ciebie, jeśli:
- jesteś studentem;
- aktywność obywatelska jest Ci bliska;
- czujesz, że chcesz zmieniać świat na lepsze;
- chcesz rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne, przywódcze i organizacyjne;
- lubisz współpracować z ludźmi i podejmować nowe wyzwania.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 marca 2015 r. (włącznie).
Formularz rekrutacyjny i szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)