Weź udział w Przymierzalni Kariery w Galerii Katowickiej!

Jeśli chciałbyś skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne lub przejrzeć oferty pracy, przyjdź 21 lipca! Jeśli masz pytania z zakresu prawa pracy, odwiedź Galerię Katowicką! Jeśli chcesz spotkać jednego z największych pracodawców w województwie, w godzinach 10 – 15, wjedź na 2 piętro do projektu Wyższy Poziom!
Weź udział w Przymierzalni Kariery!

Harmonogram wydarzeń:

• 11:00 – warsztaty dotyczące autoprezentacji – Capgemini Poland
  • 12:30 – konkurs  - Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
  • 13:30 – warsztaty nt. współczesnych metod rekrutacji – Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego

Ponadto cały czas masz możliwość:

• skonsultowania swoich problemów z zakresu prawa pracy z pracownikiem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach;
  • poprawienia dokumentów aplikacyjnych;
  • zrobienia zdjęć do CV;
  • wykonania profesjonalnego makijażu przez firmę Estée Lauder;
  • rozmowy z pracownikiem Capgemini Poland na temat metod rekrutacji i zapoznania się z bieżącymi ofertami pracy i praktyk oraz
  • konsultacji z firmą BYTOM odnośnie ubioru na rozmowę kwalifikacyjną oraz z firmą Estée Lauder, w kwestii odpowiedniego makijażu.

Data: 21 lipca 2015 r.; godz. 10:00 - 15:00
Gdzie: Galeria Katowicka, poziom +2, projekt Wyższy Poziom
Kto: Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Capgemini Poland, Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach, Estée Lauder; Bytom S. A.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)