Wiedza, praktyka, doświadczenie: konkursy EY dla studentów

Do 21 listopada br. studenci kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych mogą zgłaszać się do udziału w konkursach EYe on Tax i EY Financial Challenger. Zakres tematyczny konkursów obejmuje zagadnienia z branży podatkowej i finansowej, a ich formuła promuje pracę zespołową i efektywną komunikację.

Organizując EYe on Tax i EY Financial Challenger firma doradcza EY (dawniej Ernst & Young) już od ponad dekady ułatwia studentom rozpoczęcie kariery. Zwycięzcy odbędą płatne praktyki w EY, otrzymają vouchery na szkolenia z oferty EY Academy of Business oraz atrakcyjne nagrody  pieniężne - o wartości ponad 60 tys. zł i rzeczowe.

Każdy z konkursów składa się z trzech etapów, w których udział biorą 3- lub 4-osobowe drużyny studentów. Zadania opracowują eksperci z działu Doradztwa Podatkowego i Transakcyjnego EY. Udział w konkursach daje przedsmak pracy w tych zawodach - studenci mierzą się z zagadnieniami zbliżonymi do realnych, codziennych wyzwań profesjonalnych doradców podatkowych i transakcyjnych.

Zgłoszenia do konkursu EYe on Tax i EY Financial Challenger przyjmowane są do 21 listopada 2014 r.

Więcej informacji na stronach: www.ey.com.pl/EYe_on_Tax i www.ey.com.pl/Challenger