Wiosenna kampania rekrutacyjna do firmy EY

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesuje Cię tematyka doradztwa podatkowego, biznesowego lub audytu? Chcesz pozyskać nowe umiejętności i wykorzystać nabytą w czasie studiów wiedzę? W ramach wiosennej kampanii rekrutacyjnej do firmy EY czekają na Ciebie płatne praktyki oraz oferty pracy stałej. Nie czekaj, prześlij swoją aplikację już dziś i zacznij poziom wyżej!

 

 


CO? – wiosenna kampania rekrutacyjna do firmy EY
APLIKACJA DO: 9 kwietnia 2018 r.


O WYDARZENIU
Wiosenna kampania rekrutacyjna opracowana przez firmę EY przebiega pod hasłem "Zacznij poziom wyżej". Wszystkie osoby zainteresowane biznesem i ekonomią mogą przesyłać swoje aplikacje na interesujące je stanowiska! Przewidziano zarówno płatne praktyki, jak i oferty pracy stałej. Wszelkie aktualności dostępne są na stronie internetowej - już tylko kilka kliknięć dzieli Cię od kariery marzeń!


O ORGANIZATORZE
EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego. Działania firmy bazujące na wykorzystywaniu posiadanej wiedzy oraz doświadczenia przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych oraz stabilności gospodarek całego świata. Celem EY jest pomoc zarówno klientom, jak i pracownikom w osiąganiu ich pełnego potencjału.


DLA KOGO?
Do udziału w rekrutacji zaproszeni są zarówno studenci, jak i absolwenci.


SPOSÓB APLIKACJI
Osoby zainteresowane rekrutacją do EY proszone są o aplikowanie poprzez stronę internetową.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego