Wiosenna rekrutacja w firmie EY

Teraz jest najlepszy moment, aby dołączyć do EY – ruszyła największa rekrutacja w roku. Do aplikowania zapraszamy studentów i absolwentów, którym EY oferuje płatne praktyki oraz stałą pracę.

CO? – rekrutacja w firmie EY
APLIKACJA DO: 15 kwietnia 2020 r.

• Program praktyk i Program 2-letni

Bogate w szkolenia i różnorodne projekty, płatne praktyki to najlepsza opcja dla osób, które chcą połączyć rozwój kariery ze studiami.

Osoby, które są częścią zespołu objęte są opieką counselora, który dba o różnorodność zdobywanych doświadczeń.

• Praca stała

Wyjątkowa kariera w pełnym wymiarze.

Bogaty budżet szkoleniowy, finansowanie prestiżowych szkoleń i certyfikatów, dopasowane ścieżki kariery – to wszystko czeka na Ciebie w EY.

EY jest globalną firmą doradczą. Realizuje projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT).

Więcej informacji i aktualne oferty można znaleźć na stronie. Aplikacje można składać do 15 kwietnia 2020 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)