Wizyta studyjna w firmie Capgemini

Data wydarzenia:
15 Listopad, 2010 - 11:00 - 14:00

Uprzejmie informujemy, iż 15 listopada 2010 roku odbędzie się szkolenie "Autoprezentacja w biznesie" w ramach wizyty studyjnej w firmie Capgemini.

Capgemini jest jedną z największych na świecie firm świadczących usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

Business Process Outsourcing jest pierwszym i obecnie największym centrum outsourcingowym działającym na terenie Polski świadczącym kompleksowe usługi w 28 różnych językach z zakresu: księgowości, finansów, operacji bankowych, obsługi klienta, zakupów, logistyki oraz marketingu. W biurach BPO w Krakowie i Katowicach zatrudnionych jest obecnie ponad 2100 pracowników.

Plan spotkania:
1. Szkolenie: Autoprezentacja w biznesie
Aktywna postawa podczas spotkania biznesowego – dlaczego jest taka ważna?
W jaki sposób radzić sobie ze stresem?
Mowa ciała podczas prezentacji.
Struktura efektywnej prezentacji.

Po zakończonym szkoleniu nastąpi rozdanie dyplomów.

2. Prezentacja firmy i przechadzka po biurze.
Spotkanie odbędzie się w siedzibie firmy Capgemini przy ul. Granicznej 54 w Katowicach (budynek Atrium).
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 14:00.

Na spotkanie szczególnie zapraszamy osoby biegle posługujące się językami obcymi!

Zapisy rozpoczynają się 4 listopada 2010 roku pod numerem telefonu (032) 359 20 32. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Dokonanie zapisu na zajęcia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu udziału w szkoleniach w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego.