Wizyta studyjna w firmie ING Services Polska!

Data wydarzenia:
20 Kwiecień, 2016 - 12:00 - 14:30

Czy zastanawiało Cię kiedyś, jak wygląda praca w globalnej firmie IT? Chcesz wiedzieć, na czym polegają codzienne zadania specjalistów zajmujących się najnowszymi technologiami informatycznymi? Myślisz, że dzisiejszy świat IT to ciągła zabawa czy raczej wytężona praca?

Wejdź do świata ING Services Polska i przekonaj się sam!

Zapraszamy studentów informatyki oraz kierunków pokrewnych na wizytę w firmie ING Services Polska.

Termin: 20 kwietnia 2016 roku, godziny 12.00 – 14.30.
Adres: Katowice, ul. Konduktorska 35
.

W programie wizyty zaplanowano:

• prezentację zakresu działania firmy,
  • rozmowę na temat perfekcyjnego przygotowania do procesu rekrutacji,
  • spotkanie z Głównym Architektem IT na temat technologii i kompetencji przyszłości,
  • wycieczkę po firmie, w tym wizytę w Wydziale Monitoringu i spotkanie z managerem tego wydziału.

Zapisz się w Biurze Karier pod numerem telefonu 32 359 19 82. Liczba miejsc jest ograniczona.