Wizyta zagranicznych partnerów projektu CAREERS

Data wydarzenia:
8 Kwiecień, 2015 (Cały dzień) - 9 Kwiecień, 2015 (Cały dzień)

W dniach 08-09 kwietnia 2015 r. w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się kolejne spotkanie Partnerów projektu "CAREERS" - "Development of Career Guidance Aimed at Improving Higher Education in Serbia". Celem projektu jest stworzenie Narodowego Programu i Metodologii Doradztwa Kariery oraz przewodnika dotyczącego planowania kariery "CareerS Kit" dla studentów i pracowników naukowych.

W ramach spotkania planowana jest dyskusja na temat roli i form współpracy Biur Karier z pracodawcami, a także wizyta i dyskusja z przedstawicielami firmy Future Processing, która została uznana za "Najlepszego Praktykodawcę województwa śląskiego w 2014 roku" w konkursie zorganizowanym przez Uniwersytet Śląski.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)