Wolontariat - Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Chcesz nabyć doświadczenie w organizacji dużych międzynarodowych przedsięwzięć? Pragniesz poznać ciekawe i przedsiębiorcze środowisko? Razem z Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach stwórz największe w Europie wydarzenie poświęcone sektorowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw!

CO? - Wolontariat podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw
APLIKACJA DO: 15 czerwca 2017 r.

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich studentów oraz absolwentów do udziału w VII EKMŚP w roli wolontariusza.

Czas trwania Kongresu: 18-20 października 2017 r.

Współpraca przy VII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw to szereg korzyści:

• udział w organizacji międzynarodowego wydarzenia, jednego z największych w Europie,
  • cenne doświadczenie i umiejętności związane z przygotowywaniem imprezy na tak dużą skalę,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach z umiejętności miękkich,
  • spotkania integracyjne dla wolontariuszy,
  • ciekawe wyzwania i praca w zróżnicowanym środowisku,
  • certyfikat potwierdzający pracę Wolontariusza podczas wydarzenia,
  • możliwość uczestnictwa w imprezach towarzyszących,
  • nawiązanie cennych kontaktów i nowych znajomości,
  • pierwszy krok do współpracy z Forum Młodych RIG w Katowicach,
  • bardzo mocny punkt w CV.

Forum Młodych RIG w Katowicach to Komisja Rady Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach skupiająca młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby. Jest organizacją non-profit, działającą w oparciu o finansowanie sponsorów i bezinteresowną współpracę ludzie ze świata kultury, nauki i biznesu.

Wymagania:

• ukończone 18 lat,
  • odpowiedzialność,
  • kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność w dniach Kongresu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; znajomość innych języków mile widziana.

Zgłoszeń prosimy dokonywać poprzez formularz.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 czerwca 2017 r.

Dodatkowe informacje i szczegóły dostępne są u koordynatorów projektu:
Kamil Nocoń: e-mail: e-mail: knocon@rig.katowice.pl
Mateusz Kozieł; e-mail: mateusz.koziel@outlook.com