Wolontariat podczas Festiwalu OFF CAMERA

Pokaż w kalendarzu: 
0

Chcesz współtworzyć jeden z największych festiwali kina niezależnego w Polsce? Lubisz poznawać nowych ludzi i przeżyć ciekawą przygodę? Kochasz kino i chcesz być, jak najbliżej dużego ekranu? Zostań wolontariuszem podczas Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF CAMERA.


 


CO? – wolontariat podczas 12. edycji
Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Camera

APLIKACJA DO: 28 lutego 2019 r.


O WYDARZENIU
Praca wolontariusza to nie tylko obowiązki, ale również okazja do poznania fantastycznych osób i zawarcia nowych znajomości! Okres Festiwalu obfituje w liczne spotkania z twórcami, wykłady branżowe, panele dyskusyjne oraz wydarzenia towarzyszące. Wolontariusz otrzyma imienny identyfikator, który będzie uprawniał (poza godzinami pracy) do wstępu na seanse filmowe oraz koncerty, składające się na muzyczną część Festiwalu – OFF SCENĘ.

Wolontariat na OFF CAMERA daje możliwość aktywnego współtworzenia prestiżowego wydarzenia o skali międzynarodowej. To niecodzienne i obfitujące w wyzwania doświadczenie, które pozwoli poznać od kuchni proces tworzenia Festiwalu. Udział w wolontariacie daje również możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz pogłębienia własnych zainteresowań.

Po Festiwalu każdy wolontariusz będzie mógł odebrać zaświadczenie o odbytym wolontariacie. Najbardziej zaangażowane osoby otrzymają również referencje. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie OC i NW.


O ORGANIZATORZE
Fundacja OFF Camera jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Camera. Od początku swojej działalności wspiera niezależne kino i jego twórców, dając okazje młodym adeptom sztuki filmowej do stawianie pierwszych kroków w branży filmowej.


SPOSÓB APLIKACJI
Regulamin wolontariatu oraz formularz aplikacyjny znajdują się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego