Wolontariat podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu w Katowicach

Chciałbyś zobaczyć jak wygląda praca przy organizacji szkoleń? Zaangażuj się jako wolontariusz podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu w Katowicach w dniu 24 stycznia 2020 r.

CO? – wolontariat podczas Festiwalu Szkoleń i Coachingu w Katowicach
APLIKACJA DO: 23 stycznia 2020 r.

Współpraca przy obsłudze Festiwalu Szkoleń i Coachingu w Katowicach w postaci prostych prac witania oraz kierowania uczestników, sprawdzania listy obecności na szkolenie, udzielania informacji uczestnikom szkolenia.

Praca od godz. 13.00 do 19.00 - 20.00  w dniu 24 stycznia 2020 r. pod adresem:
Uniwersytet Śląski, Wydział Teologiczny, Katowice, ul. Jordana 18.

Organizator oferuje możliwość uczestniczenia w wybranym warsztacie rozwojowym z kompetencji miękkich, zdobycie doświadczenia, referencje po evencie dla zaangażowanych.
Każda z osób otrzymuje jedną wejściówkę na określony warsztat.

Coaching & Training House Katowice prowadzi szkolenia związane z rozwojem osobistym. Specjalnością firmy jest szkolenie coachów z przygotowaniem do akredytacji ICF (International Coach Federation). Firma oferuje także sesje coachingu kariery, projektowania kariery zawodowej.

Wymagania:

• wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność w dniu 24 stycznia 2020 r. od 13.00 do 19.00,
  • komunikatywność,
  • miłe usposobienie,
  • nienaganny wygląd i ubiór.

Prosimy o zgłaszanie kandydatury mailem na adres: info@coaching-house.pl z potwierdzeniem godzin dostępności od 13.00 do 19.00 w dniu 24.01.2020 r. w Katowicach.

Informacje o wszystkich warsztatach Festiwalu Szkoleń i Coachingu w Katowicach znajdują się na stronie.

Zapraszamy do udziału. Każdy znajdzie coś dla siebie.