Wolontariat podczas Kongresu dot. psychologii pracy i organizacji

Jesteś studentem psychologii? Zaangażuj się w wolontariat podczas Kongresu European Association of Work and Organizational Psychology i zdobądź praktyczną wiedzę nt. psychologii pracy i organizacji.

CO? - wolontariat w trakcie Kongresu European Association of Work and Organizational Psychology

O INICJATYWIE
W dniach 24-27 maja 2023 roku w Katowicach odbędzie się 21 Kongres European Association of Work and Organizational Psychology (EAWOP) pod hasłem "The Future is Now: the changing world of work".

Kongres jest przestrzenią, w której akademicy i praktycy psychologii pracy i organizacji z całego świata spotykają się, by wziąć udział w dniu warsztatów oraz trzech dniach wystąpień, prezentacji i paneli dyskusyjnych.

W związku z organizacją wydarzenia zapraszamy osoby studiujące do współpracy wolontaryjnej i pomocy przy obsłudze wydarzenia.

Zadania, które przewidziane są dla wolonariuszek i wolonariuszy, obejmują m. in.:

1. pomoc w rejestracji uczestników Kongresu,
  2. pomoc w obsłudze stanowisk komputerowych i czuwanie nad prezentacjami w salach konferencyjnych,
  3. pomoc uczestnikom w orientacji w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach,
  4. pomoc w stworzeniu broszury informacyjnej zawierającej najważniejsze informacje dla uczestników, którzy nie są mieszkańcami Katowic i okolic.

Osobom chętnym do współpracy organizator oferuje:

1. zaświadczenie o realizacji wolontariatu w ramach Kongresu,
  2. członkostwo (dwuletnie) w Stowarzyszeniu EAWOP, które zapewnia m.in. dostęp do wszystkich czasopism Stowarzyszenia (EJWOP, OPR i InPractice),
  3. szkolenie w zakresie przewidzianych obowiązków wolontaryjnych,
  4. udział w sesjach, nad których przebiegiem będzie czuwać wolontariusz/ka,
  5. posiłki w trakcie trwania Kongresu (w postaci lunch bags),
  6. udział w Social Event, tj. imprezie towarzyskiej przewidzianej w piątek 26 maja w godzinach wieczornych, która każdorazowo jest świetną okazją do zawarcia ciekawych znajomości oraz dobrej zabawy przy muzyce,
  7. usprawiedliwienie nieobecności w trakcie zajęć akademickich na czas odbywania wolontariatu,
  8. możliwość spotkania psychologów-naukowców nie tylko europejskiej, ale światowej klasy (warto zapoznać się z listą keynote speakerów) oraz aktywnych psychologów-praktyków, którzy w swojej codziennej pracy kształtują jakość pracy i funkcjonowania organizacji.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego przedstawione zostaną szczegółowe informacje na temat Kongresu i wolontariatu. Spotkanie to odbędzie się online 16 grudnia 2022 r. o godzinie 15.30 na platformie MS Teams.

Link do spotkania.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: mateusz.paliga@us.edu.pl.