Wolontariat w Fundacji Pomocy Dzieciom ULICA

Już po raz czwarty Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA wraz z Fortum chcą umożliwić młodym mieszkańcom Zabrza i Bytomia rozwój talentów, pasji i zainteresowań. W związku z tym poszukują ludzi otwartych, z pasją i chęcią pomogania innym do pracy jako wolontariusze.

Jeśli jesteś:

• dobrze zorganizowany,
  • otwarty,
  • chętnie pomagasz innym,
  • wrażliwy,
  • masz pasję, którą lubisz się dzielić,

... i chcesz:

• doświadczyć radości z wspierania dzieci w ich rozwoju,
  • przeżyć przygodę i wiele się nauczyć,
  • odbyć praktyki zmieniając świat,

... to dołącz do zespołu wolontariuszy Fundacji Pomocy Dzieciom ULICA i wesprzyj projekt Fortum dla śląskich dzieci!

W ramach wolontariatu oferowane są bezpłatne szkolenie z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej oraz bezpłatne konsultacje przez czas trwania projektu.

Przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w środę 18 marca 2015 r. o godzinie 13:30, w sali 206 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)