World of Audit - Odkryj Świat Audytu z KPMG

Jeśli jesteś zainteresowany praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i wiążesz swoją zawodową przyszłość z branżą audytorsko - doradczą, weź udział w programie, w którym do wygrania są płatne praktyki w dziale audytu KPMG w Polsce. KPMG zaprasza także do udziału w profesjonalnym cyklu szkoleń World of Audit.

Program składa się z czterech sesji prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów KPMG. Szkolenia w ramach World of Audit odbędą się w biurach KPMG i na uczelniach ekonomicznych w siedmiu lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i we Wrocławiu.

Na zgłoszenia KPMG czeka do 9 marca 2015 r.

Zainteresowane osoby proszone są o złożenie aplikacji korzystając z opcji Apply to job.

Dla najlepszych uczestników World of Audit KPMG przygotowało:

1. Ofertę płatnych praktyk w dziale audytu KPMG
  2. Udział w Gali

Tematy szkoleń:

• Audytor na tropie oszustw i manipulacji księgowych,
  • Zbankrutuje czy przeżyje, czyli audyt spółek zagrożonych bankructwem,
  • Co właściwie robi asystent w KPMG podczas audytu, czyli audyt w praktyce,
  • Jak policzyć kurczaki na wolnym wybiegu, czyli wyzwania audytora podczas inwentaryzacji.

Wymagania
Do udziału w programie KPMG zaprasza studentów ostatnich lat studiów ekonomicznych i finansowych, którzy są zainteresowani karierą w firmie audytorsko - doradczej.

Rekrutacja do programu:

1. Rejestracja on-line,
  2. Testy pisemne,
  3. Profesjonalne szkolenia,
  4. Rozmowa kwalifikacyjna,
  5. Gala.

Kalendarium:

• 8 grudnia 2014 r. - 9 marca 2015 r.: Rejestracja on-line
  • 21 - 22 stycznia 2015 r.: Testy pisemne (j. angielski, rachunkowość) (I tura)
  • 18 - 19 marca 2015 r.: Testy pisemne (j. angielski, rachunkowość) (II tura)
  • 13 - 24 kwietnia 2015 r.: Szkolenia
  • 26 czerwca 2015 r.: Gala

Więcej informacji na stronie.