Wtorkowe szkolenia w BK: CV i LM

Data wydarzenia:
23 Luty, 2016 (Cały dzień)

Zbliża się wiosna, a wraz z nią rekrutacje na praktyki, staże i programy rozwoju do najlepszych firm w całej Polsce (zerknij do Przewodnika po praktykach, stażach i programach rozwoju i wybierz firmę, która Cię najbardziej interesuje)! Jeśli chcesz, aby Twoje dokumenty aplikacyjne zachwyciły pracodawcę oraz abyś dostał się na wymarzone praktyki czy staż, przyjdź na szkolenie dotyczące CV i LM w ramach cyklu Wtorkowe szkolenia w BK!

Najbliższe szkolenie z cyklu Wtorkowych szkoleń w BK odbędzie się już w najbliższy wtorek,
tj. 22 marca 2016 roku i zostanie poświęcone przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych.

Na szkolenie nie trzeba się zapisywać - po prostu przyjdź i posłuchaj, jak w prosty sposób możesz udoskonalić swoje CV lub LM! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sali 133 w Studenckiej Strefie Aktywności w godzinach 13:30 - 15:30.