Wtorkowe szkolenia w BK: Rozmowa kwalifikacyjna

Data wydarzenia:
8 Marzec, 2016 - 13:30 - 15:30

Są różne metody rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy. Każda firma sama decyduje, ile kandydat musi przejść etapów rekrutacji czy z jakimi zadaniami się zmierzyć. Ale rozmowa kwalifikacyjna pojawia się ZAWSZE! Jeśli chcesz się do niej dobrze przygotować, przyjdź na szkolenie poświęcone Rozmowie rekrutacyjnej w ramach cyklu Wtorkowe szkolenia w BK!

Wtorkowe szkolenia odbywają się co drugi wtorek w godzinach 13:30 - 15:30 w sali 133 w Studenckiej Strefie Aktywności.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 8 marca 2016 roku i zostanie poświęcone przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Na szkolenie nie trzeba się zapisywać, zapraszamy wszystkich zainteresowanych :)