Wydarzenia BK: Strefa kariery i relaksu firmy Amazon

Szukasz pracy, którą można połączyć ze studiami? Odwiedź strefę kariery i relaksu firmy Amazon na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu w dniach od 22 października do 7 listopada 2018 r. i dowiedz się, kogo poszukują do swojego zespołu!

CO? – strefa kariery i relaksu firmy "Amazon"
KIEDY? -  22 października – 7 listopada2018 r.
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, hol Wydziału Filologicznego w Sosnowcu (Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)

W strefie kariery i relaksu firmy Amazon będą czekać na Ciebie wygodne pufy oraz infokiosk, za pomocą którego będziesz mógł uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia w firmie oraz zgłosić swoją aplikację.

Firma Amazon jest międzynarodowym koncernem zajmującym się sprzedażą internetową. Specjaliści na całym świecie zapewniają wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki.
Od 2017 r. firma Amazon obecna jest także na polskim rynku.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)