Wydarzenie BK: Infosys Women's Day

Data wydarzenia:
7 Marzec, 2017 - 09:00 - 13:00

Zbliża się Dzień Kobiet! Firma Infosys przygotowała specjalne atrakcje dla wszystkich studentek Wydziału Filologicznego w Sosnowcu! Spotkajmy się 7 marca br. na Infosys Women's Day!

CO? - Infosys Women's Day
KIEDY? – 7 marca 2017 r., godz. 9:00 – 13:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota Roweckiego 5)

Podczas spotkania uczestnicy poznają profil firmy oraz charakter jej działalności. Zostaną im zaprezentowane także aktualne oferty pracy.

Dodatkowo, z okazji Dnia Kobiet, studentki otrzymają gadżety firmowe oraz kwiaty. W ramach wydarzenia profesjonalna wizażystka będzie wykonywać darmowy makijaż.

Infosys Poland jest największą, poza granicami Indii, filią Infosys Limited - globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu oraz IT.

Wstęp wolny! Zapraszamy do holu głównego Wydziału w godzinach 9:00 – 13:00!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)