Wydarzenie BK: Nasi doradcy w CINIBie!

Data wydarzenia:
9 Październik, 2018 - 09:00 - 14:00

Już w nadchodzący wtorek w CINiBA będziecie mogli spotkać się z naszymi doradcami zawodowymi
Zapraszamy Was 9 października br. do holu w CINiBA od godziny 09:00 do 14:00

CO? - akcja "Spotkaj swojego doradcę" w CINIBie
KIEDY? - 9 października 2018 r., godz. 9:00 - 14:00
GDZIE? - CINIBA, hol obok szatni

NA CZYM POLEGA DORADZTWO KARIERY?
Doradztwo kariery polega na udzielaniu wsparcia w wyborze zawodu, planowaniu kariery oraz poruszaniu się po rynku pracy. Dzięki takiemu spotkaniu możesz odkryć nowe możliwości zawodowe lub sprawdzić, czy Twoje dotychczasowe pomysły są zbieżne z sytuacją na rynku pracy. Doradcy kariery w Biurze Karier UŚ w każdej chwili mogą udzielić Ci informacji o zawodach, możliwościach szkoleń i kształcenia oraz spojrzeć fachowym okiem na Twoje dokumenty aplikacyjne.

W ramach doradztwa kariery możesz liczyć m. in. na:

• pomoc w określeniu swoich celów zawodowych i zaplanowaniu kariery,
  • pomoc w określeniu swoich mocnych i słabych stron,
  • informacje, jak wygląda sytuacja na rynku pracy w Twojej branży,
  • doradztwo w przygotowaniu profesjonalnego CV i LM,
  • próbną rozmowę kwalifikacyjną,
  • informacje dotyczące współczesnych form rekrutacji i selekcji pracowników.

KTO CI POMOŻE?
W zależności od wydziału, na którym studiujesz wsparciem obejmie Cię jeden z naszych doradców.

- jeśli studiujesz na Wydziale: FilologicznymMatematyki, Fizyki i Chemii lub Pedagogiki i Psychologii Twoim doradcą jest:

- jeśli studiujesz na Wydziale: ArtystycznymEtnologii i Nauk o EdukacjiBiologii i Ochrony Środowiska lub Nauk Społecznych Twoim doradcą jest:

- jeśli studiujesz na Wydziale: Prawa i AdministracjiNauk o ZiemiInformatyki i Nauki o MateriałachTeologicznym lub Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego Twoim doradcą jest:

Jak umówić się na spotkanie z doradcą kariery?
Przyjdź do CINIBy już we wtorek 9 października i umów się z doradcą.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, tekst