Wydarzenie BK: Program "Corporate Readiness Certificate"

Jesteś studentem kierunków informatycznych, ekonomicznych lub technicznych? Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z obszaru IT i uczyć się od najlepszych specjalistów z branży? Aplikuj do prestiżowego programu CRC (Corporate Readiness Certificate) i dołącz do grupy najlepszych studentów!

CO? - program "Corporate Readiness Certificate"
KIEDY? - semestr letni (marzec 2018 – maj 2018)
GDZIE? - m. in. na Uniwersytecie Śląskim
APLIKACJA DO: 18 lutego 2018 r.

CRC (Corporate Readiness Certificate) to prestiżowy program dla studentów organizowany wspólnie przez Accenture, IBM oraz ING Services Polska.
To:

• 7 uczelni na Górnym i Dolnym Śląsku,
  • 14 przedmiotów, każdy poprzedzony egzaminem wstępnym i zakończony egzaminem końcowym,
  • cykliczny charakter Programu - w każdym semestrze - począwszy od semestru letniego 2014,
  • bezpłatne zajęcia/ wykłady/ laboratoria dla kilkuset studentów z 2 regionów,
  • możliwość płatnych praktyk/ staży w firmach Partnerów dla najlepszych studentów,
  • możliwość nabycia praktycznej wiedzy, która nie jest łatwo dostępna na rynku.

Program CRC:

1. Umożliwi Ci szybszy rozwój.
  2. Zdobycie przedmiotowej wiedzy praktycznej.
  3. Wykształci umiejętności funkcjonowania w złożonym, nowoczesnym środowisku biznesowym.

Formularz zapisów dostępny on-line na stronach uczelnianych Biur Karier.

Egzamin wstępny
W Programie udział wezmą studenci, którzy uzyskają najlepszy wynik na egzaminach wstępnych.

• Terminy egzaminów zostaną podane w najbliższym czasie.

Accenture jest globalną firmą zajmującą się doradztwem w zakresie konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Współpracuje z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi firmami w ponad 120 krajach.

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki.

ING Services Polska sp. z o. o. (ISP) to centrum usług wspólnych zlokalizowanych w Katowicach, które dostarcza innowacyjne usługi informatyczne dla spółek Grupy ING na całym świecie.

Formularz aplikacyjny na stronie. Termin zgłoszeń upływa dnia 18 lutego 2018 r.

Więcej informacji o modułach dostępnych jest tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.6 (9 votes)