Wydarzenie BK: Speed Stażing 2020

Pokaż w kalendarzu: 
0

Studiujesz informatykę? Chciałbyś się rozwijać? Pomyśl o stażu! Zapraszamy do udziału w wydarzeniu "Speed Stażing", podczas którego poznasz cenionych pracodawców z branży IT!
 


CO? – Wydarzenie "Speed stażing"
KIEDY? – 11 marca 2020  r., godz. 11.30 – 13.30
GDZIE? - prezentacje firm - Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki, sala B4
(ul. Będzińska 39, Sosnowiec)
- rozmowy z pracodawcami - Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki, hol główny, parter budynku
(ul. Będzińska 39, Sosnowiec)


O WYDARZENIU
„Speed stażing” nawiązuje swoją formułą do „Speed datingu” – metody na zawieranie kontaktów poprzez udział w krótkich randkach.
Wydarzenie „Speed stażing” to spotkanie umożliwiające bezpośrednią rozmowę z pracodawcami oferującymi wysokiej jakości staże w IT.

Spotkanie rozpocznie się prezentacją firm. Następnie osoby zainteresowane będą mogły wziąć udział w krótkich, pięciominutowych indywidualnych rozmowach z pracodawcami.

Prezentacje firm to możliwość poznania profilu firmy, kultury organizacyjnej, charakteru pracy oraz oferowanych programów stażowych.

Krótkie rozmowy z pracodawcami to możliwość zaprezentowania siebie jako najlepszego kandydata to podjęcia stażu w firmie, a także okazja do zadania dodatkowych pytań.

W wydarzeniu wezmą udział następujące firmy:

Przez cały czas trwania wydarzenia w holu głównym instytutu wystawione będą stoiska Biura Karier oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


DLA KOGO?
Spotkanie skierowane jest do studentów informatyki.


SPOSÓB APLIKACJI
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz aplikacyjny. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego