Wydarzenie BK: spotkanie dot. programu CRC

Data wydarzenia:
12 Styczeń, 2017 (Cały dzień)

Chcesz rozwijać swoje umiejętności informatyczne? Weź udział w bezpłatnym programie nauczania skierowanym do studentów wszystkich kierunków - programie Corporate Readiness Certificate. Więcej informacji o kursie uzyskasz podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie już 12 stycznia 2017 r.

CO? – spotkania informacyjne dot. programu CRC (Corporate Readiness Certificate)
KIEDY? – 12 stycznia 2017 r., w godz. 10:00-11:00 lub w godz. 13:00-14:00
GDZIE? – 10:00 – Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki, sala B-5 (ul. Będzińska 39, Sosnowiec)
13:00 – Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, aula P/0/01
(ul. 75 Pułku Piechoty 1A, Chorzów)

Podczas spotkania przedstawiciele firmy IBM oraz ING Services Polska zaprezentują najważniejsze informacje o programie oraz procesie rekrutacji.

Program CRC to bezpłatne zajęcia praktyczne z zakresu IT w 13 modułach tematycznych.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie.

Program CRC jest prowadzony przez specjalistów z firmy IBM oraz ING Services Polska.

ING Services Polska to centrum usług wspólnych zlokalizowanych w Katowicach, które dostarcza innowacyjne usługi informatyczne dla spółek Grupy ING na całym świecie.

IBM jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)