Wydarzenie BK: Spotkanie z firmą Bombardier!

Data wydarzenia:
4 Kwiecień, 2017 - 14:00 - 15:30

Specjalizujesz się w obszarze oprogramowania komputerowego lub tematyce Project Management? Aplikuj do RCS Graduate Program organizowanego przez firmę Bombardier. Więcej informacji o programie uzyskasz podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 4 kwietnia 2017 r. w Instytucie Informatyki.

CO? – Spotkanie informacyjne dot. programu RCS Graduate Program firmy Bombardier
KIEDY? – 4 kwietnia 2017 r., godz. 14:00 - 15:30
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki, sala B-4
(Sosnowiec, ul. Będzińska 39)

Podczas spotkania nastąpi przedstawienie firmy Bombardier Katowice oraz form i zasad działania programu RCS Graduate Program wraz ze szczegółowym omówieniem benefitów.

Celem RCS Graduate Program jest przyciągnięcie i rozwój najzdolniejszych młodych ludzi kształcących się w zakresie nauk technicznych, aby wraz z nimi stworzyć nową generację rozwiązań dla kontroli ruchu kolejowego. W ramach trwającego 18 miesięcy programu firma Bombardier oferuje:

• 4 moduły szkoleniowe,
  • 3 rotacje tematyczne w zakresie projektów dostosowanych do potrzeb każdego uczestnika,
  • 2 lokalizacje odbywania programu (Katowice + jedno z biur zagranicznych),
  • wsparcie opiekuna merytorycznego (mentor) w trakcie trwania programu i poza nim,
  • kreatywną pracę w międzynarodowym zespole opartą na systemie zadaniowym i projektowym,
  • kontakt z absolwentami programu z poprzednich lat.

Zgłoszenia do programu można przesyłać do 30 kwietnia 2017 r.

Podczas spotkania informacyjnego będzie możliwość rozmowy z managerami firmy oraz osobą, która aktualnie jest uczestnikiem Programu w Katowicach.

Bombardier Transportation jest największym inwestorem międzynarodowym w branży transportu szynowego w Polsce i na świecie. Zatrudnia ponad 1500 osób w zakładach w Katowicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Ogłoszenie jest kierowane dla studentów ostatniego roku studiów 1 jak i 2 stopnia chcących realizować się w obszarach:

• Product Management,
  • Software Design & Development (e.g. Software, Systems, Signalling),
  • Project Management.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)