Wydarzenie BK: spotkanie z firmą Capgemini

Chcesz poznać powody, dla których warto dołączyć do Capgemini? Odwiedź stoisko firmy w dniach 23 i 24 kwietnia 2018 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu. Przy pysznej kawie i francuskich rogalikach będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami korporacji.

CO? – spotkanie z firmą Capgemini
KIEDY? - 23 i 24 kwietnia 2018 r., godzina 9:30-14:00
GDZIE? Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny, hol (Sosnowiec, ul. S. Grota-Roweckiego 5)

Podczas spotkań przedstawiciele firmy opowiedzą o możliwościach rozwoju w Capgemini, aktualnych ofertach pracy oraz procesie rekrutacyjnym.

Capgemini – przedsiębiorstwo świadczące zintegrowane usługi w zakresie: konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językiem francuskim oraz wszystkich zainteresowanym karierą w Capgemini.

Wstęp wolny.