Wydarzenie BK: spotkanie z firmą HireRight

Data wydarzenia:
25 Kwiecień, 2016 - 09:00 - 15:00

Studiujesz filologię obcą? Chcesz dowiedzieć się co rynek pracy może Ci zaoferować? Już 25 kwietnia 2016 r. firma HireRight odpowie na Twoje pytania. Odwiedź stoisko firmy w holu głównym Wydziału Filologicznego w Sosnowcu.

CO? – spotkanie z firmą HireRight
KIEDY? – 25 kwietnia 2016 r., godz. 9:00 – 15:00
GDZIE? – hol główny, Wydział Filologiczny w Sosnowcu (Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Podczas spotkania dowiesz się, w jaki sposób można podjąć pracę w firmie, jakie są wymagania i oczekiwania oraz co korporacja oferuje swoim pracownikom. Ponadto, będziesz mógł uzyskać informację zwrotną na temat swoich profili w mediach społecznościowych.

HireRight jest częścią Corporate Risk Holdings, globalnej firmy specjalizującej się w ocenie i zarządzaniu ryzykiem. Firma z powodzeniem działa w obszarach analizy danych pracowniczych, odzyskiwania danych i dostarczania elektronicznych dowodów przestępstw. HireRight, to część korporacji działająca w obszarze pre-employment screening. Jest to największa tego typu firma w Europie, dostarczająca usługi na wszystkich kontynentach oraz zatrudniająca osoby mówiące w ponad 20 językach. W Polsce firma działa od września 2003 roku. Biuro w Katowicach zatrudnia obecnie ponad 250 osób.

Wydarzenie skierowane jest do studentów i absolwentów Wydziału Filologicznego w Sosnowcu.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)