Wydarzenie BK: spotkanie z firmą NorthgateArinso!

Data wydarzenia:
8 Listopad, 2016 - 09:00 - 14:30

Znasz język niemiecki i nie wiesz jak tą umiejętność wykorzystać? Firma NorthgateArinso HR Polska pomoże Ci odkryć swój potencjał! Przyjdź 8 listopada 2016 r. na Wydział Filologiczny w Sosnowcu i porozmawiaj z przedstawicielami firmy.

CO? – stoisko firmy NorthgateArinso
KIEDY? – 8 listopada 2016 r., godz. 9:00 – 14:30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota-Roweckiego 5)

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jakie możliwości zawodowe stoją przed studentami oraz jakie są oczekiwania firmy wobec przyszłych pracowników.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób posługujących się językiem niemieckim.

NorthgateArinso Human Resources Polska jest częścią międzynarodowej korporacji, która specjalizuje się w usługach dla działów HR. Dostarcza kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego, doradztwa HR oraz integracji systemów informatycznych dla HR.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego posługujących się językami obcymi, zwłaszcza osób niemieckojęzycznych.

Wstęp wolny!