Wydarzenie BK: spotkanie z firmą PwC

Data wydarzenia:
3 Listopad, 2016 - 09:00 - 14:00

Studiujesz filologię obcą? Chcesz porozmawiać z pracownikami jednej z największych firm doradczych w Polsce? Wkrótce będzie to możliwe. 3 listopada 2016 r. spotkasz firmę PwC Service Delivery Center na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu!

CO? – stoisko firmy PwC
KIEDY? – 3 listopada 2016 r., godz. 9:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota Roweckiego 5)

Specjaliści z firmy PwC opowiedzą o możliwościach rozwoju w jej strukturach, charakterze pracy oraz profilu działalności firmy.

A ponadto zostaną zaprezentowane aktualne oferty pracy, praktyk i wszelkie inne formy współpracy (m.in. warsztaty) skierowane do językowców.

Firma PwC Service Delivery Center jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi audytorskie i doradcze.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (3 votes)