Wydarzenie BK: spotkanie z firmą VEO Worldwide Services

Data wydarzenia:
16 Listopad, 2016 - 09:00 - 14:00

Spotkaj pracodawcę na Twoim Wydziale - sprawdź, jakie możliwości zawodowe stoją przed Tobą! Porozmawiaj z pracownikami firmy VEO Worldwide Services już 16 listopada 2016 r. na Wydziale Filologicznym w Sosnowcu i zdobądź wymarzoną pracę!

CO? – stoisko firmy VEO Worldwide Services
KIEDY? – 16 listopada 2016 r., godz. 9:00 – 14:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Wydział Filologiczny, hol główny
(Sosnowiec, ul. Grota Roweckiego 5)

Specjaliści z firmy VEO Worldwide Services zaprezentują aktualne oferty pracy, opowiedzą o przedsiębiorstwie i warunkach pracy w jej strukturach.

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dostarcza swoim klientom usługi B2B. Ponad 500 Specjalistów zapewnia im profesjonalne wsparcie w zakresie zakupów, sprzedaży, logistyki, jakości i zarządzania, IT, finansów oraz HR. Biura firmy zlokalizowane są w Polsce, Rumunii, Mołdawii oraz Bułgarii. W marcu 2016 roku zostało otwarte pierwsze biuro w Polsce należące do VEO.

Spotkanie skierowane jest głównie do osób posługujących się językiem niemieckim.

Wstęp wolny!

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)