Wydarzenie BK: spotkanie z KSAP

Data wydarzenia:
4 Grudzień, 2017 - 13:45 - 14:45

Jesteś zainteresowany kształceniem w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego? Chcesz dowiedzieć się więcej o programie kształcenia i możliwościach rozwoju po KSAP? Zapraszamy 4 grudnia br. na spotkanie z KSAP na Wydziale Prawa i Administracji o godz. 13:45 do auli nr 3!

CO? – spotkanie informacyjne dot. Krajowej Szkoły Administracji Publicznej
KIEDY? – 4 grudnia 2017 r., godz. 13:45 - 14:45
GDZIE? – Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11b),
aula nr 3

Osoby zainteresowane kształceniem w KSAP będą mogły zapoznać się z oferowanym programem kształcenia, możliwościami rozwoju zawodowego po jej ukończeniu.

Nauka w KSAP skierowana jest do osób, które chcą:

• zdobyć wpływ na kształtowanie rzeczywistości społecznej,
  • mieć możliwość pracy nad rozwojem i ulepszeniem funkcjonowania państwa,
  • zdobyć pracę, która będzie wyzwaniem,
  • odbyć ciekawe staże zawodowe: krajowe i zagraniczne,
  • zdobyć wiedzę z zakresu nowoczesnej administracji publicznej, technologii informacyjnych i komunikacyjnych,
  • intensywnie uczyć się języków obcych.

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej kształci i przygotowuje do służby publicznej urzędników służby cywilnej oraz kadry wyższych urzędników dla administracji Rzeczypospolitej Polskiej.

ZAPISY
Na spotkanie nie obowiązują zapisy.