Wydarzenie BK: Spotkanie z OPS w Gliwicach

Data wydarzenia:
29 Maj, 2017 - 09:00 - 10:00

Studiujesz pracę socjalną? Interesuję Cię praca w Ośrodku Pomocy Społecznej w Gliwicach? Przyjdź na spotkanie z przedstawicielami placówki i dowiedz się jakie możliwości stoją przed Tobą.

CO? - Spotkanie z przedstawicielami Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach
KIEDY? - 29 maja 2017 r., godz. 9:00 – 10:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, s. 133
(Katowice, ul. Bankowa 12, parter)

Podczas spotkania studenci poznają charakterystykę pracy pracownika socjalnego oraz możliwości wiążące się z zatrudnieniem na tym stanowisku w Ośrodku Pomocy Społecznej w Gliwicach.

Celem działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach jest:

• pomoc osobom i rodzinom w przezwyciężaniu trudnych sytuacji życiowych, których nie są one w stanie pokonać wykorzystując własne środki, możliwości i uprawnienia, a także zapobieganie powstawaniu takich sytuacji.
  • wspieranie osób i rodzin w wysiłkach zmierzających do: zaspokojenia niezbędnych potrzeb życiowych, ich usamodzielnienia i integracji ze środowiskiem.

Wstęp wolny!