Wydarzenie BK: Stoisko Cultural Care Au Pair

Data wydarzenia:
16 Marzec, 2017 - 09:00 - 14:00

Jesteś zainteresowana podjęciem nauki bądź pracy za granicą? Chciałabyś dowiedzieć się na jakich zasadach działa program wymiany kulturowej? Zapraszamy 16 marca 2017 r. na spotkanie z przedstawicielami firmy Cultural Care Au Pair.

CO? – Stoisko programu wymiany kulturowej Cultural Care Au Pair
KIEDY? – 16 marca 2017 r.,  godz. 9:00 – 14:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Pedagogiki i Psychologii, hol główny
(Katowice, ul. Grażyńskiego 53)

Spotkanie informacyjne dotyczyć będzie możliwości podjęcia nauki i pracy za granicą w ramach programu Cultural Care Au Pair.

Cultural Care Au Pair to program wymiany kulturowej. Jest regulowany przez Rząd USA, dzięki czemu oferuje bezpieczny i legalny pobyt w Stanach. Ważną częścią programu jest możliwość podjęcia nauki w amerykańskim collegu, co pozwala na doskonalenie umiejętności językowych i gwarantuje nabycie płynności językowej po ukończeniu programu.

Informacji o programie udzieli przedstawicielka firmy, która opowie o programie na podstawie własnych doświadczeń jako au-pair.

Cultural Care Au Pair jest największą agencją au pair na świecie.

Wstęp wolny. Przedstawiciele firmy czekają w holu głównym wydziału!