Wydarzenie BK: stoisko Impel - praca podczas COP24

Data wydarzenia:
6 Listopad, 2018 - 08:00 - 16:00

Szukasz dorywczej pracy przed świętami? Dołącz do zespołu potrzebnego do pracy podczas Szczytu Klimatycznego ONZ COP24 w dniach od 23 listopada do 16 grudnia 2018 w Katowicach. Zdobądź doświadczenie podczas międzynarodowego eventu! Spotkaj się 6 listopada br. z przedstawicielami firmy Impel na stoisku na Wydziale Nauk Społecznych i dowiedz się na jakim stanowisku możesz się zatrudnić.

CO? – stoisko firmy Impel dot. pracy podczas COP24
KIEDY? - 6 listopad 2018 r., godzina 8:00-16:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Wydział Nauk Społecznych (Katowice, ul. Bankowa 11)

Podczas spotkań z firmą Impel dowiesz się:

• kogo szuka firma do pracy,
  • na jakie stanowiska rekrutuje,
  • jakie obowiązki będziesz wykonywał w w/w terminie.

Spółki Grupy Kapitałowej Impel specjalizują się w outsourcingu różnorodnych usług dla instytucji i przedsiębiorstw: m. in. personalnych, porządkowych, ochrony, cateringu.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.