Wydarzenie BK: szkolenie online "Wyznaczanie celów"

Masz wizję, wyznaczone cele, ale nie wiesz jak je realizować? Weź udział w szkoleniu online "Wyznaczanie celów" i zostań ekspertem bez wychodzenia z domu! Zarezerwuj swój czas 17 kwietnia 2018 r.

CO? – szkolenie "Wyznaczanie celów"
KIEDY? - 17 kwietnia 2018 r., godz. 14:00-16:00
GDZIE? - online

Podczas szkolenia "Wyznaczanie celów" dowiesz się m. in:

• jak skutecznie wyznaczać cele, by ich realizacja zawsze kończyła się sukcesem,
  • jakie metody pozwalają na realizację planów poprzez wyznaczanie i definiowanie celów, korzystanie z "mapy życia", wizualizację, a także metodę "dziesięciu kart".

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Pani Anna Wróbel, starszy rekruter z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji zewnętrznej, funkcji Internal Mobility oraz administracji biurowej w firmie Alexander Mann Solutions.

• trenerka  zajmuje się tworzeniem bazy danych wewnętrznych kandydatów w obrębie AMS, negocjuje zapotrzebowanie biznesowe oraz opracowuje i konsultuje wewnętrzne strategie rekrutacyjne.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego.

O zakwalifikowaniu się uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem. Instrukcja dostępu do szkolenia online zostanie udostępniona uczestnikom drogą mailową.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)