Wydarzenie BK: szkolenie "Time Management"

Data wydarzenia:
20 Listopad, 2017 - 10:00 - 14:00

Czy to TY zarządzasz dniem? Czy może on zarządza TOBĄ? Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie zarządzać zadaniami z elementami metody GTD? Przyjdź na szkolenie "Time Management", które odbędzie się 20 listopada 2017 r. w Studenckiej Strefie Aktywności Uniwersytetu Śląskiego.

CO? - szkolenie "Time Management"
KIEDY? – 20 listopada 2017 r., godz. 10:00–14:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Studencka Strefa Aktywności, sala 133
(budynek rektoratu UŚ, Katowice, ul. Bankowa 12)

Podczas wasztatów dowiesz się:

• Czy zarządzanie czasem jest możliwe?
  • Co Ci przeszkadza w efektywnym zarządzaniu zadaniami?
  • Czy multitasking jest możliwy?
  • Jak ustalać priorytety?
  • Jak sobie radzić z prokrastynacją?
  • Jakich narzędzi używać, żeby uzyskać kontrolę nad realizacją zadań?

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Pani Anna Obrzut - Training Deputy Manager w HCL Poland.

• Edukacja: Psycholog (UJ Kraków), Ekspert w zarządzanu zasobami ludzkimy (ZZL WSZiB Kraków)
  • Doświadczenie biznesowe: 16 lat doświadczenia w obszarze zarządzania rozwojem pracowników, budowaniu i dostarczanu kompleksowych programów szkoleniowych.
  • Obszary ekspertyzy: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Obszar rozwoju kompetencji managerskich, zarządzanie rozwojem, komunikacja, budowanie relacji, Zarządzanie własną efektywnością, Programy badania konpetencji AC/DC, Ewaluacja programów rozwojowych (Kirkpatric Bronze Level Certification)

Globalne centrum dostaw firmy HCL w Krakowie powstało w 2007 roku. Pomaga ponad 35 klientom w 18 różnych językach. Rozwiązuje złożone problemy biznesowe dla swoich klientów.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania zadaniami.

Zapisy rozpoczynają się 13 listopada br. i odbywają się poprzez formularz rejestracyjny.
O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)