Wydarzenie BK: szkolenie z Excela

Znasz podstawy Excela i chciałbyś opanować zaawansowane możliwości programu? Weź udział w szkoleniu "Excel dla zaawansowanych" i zostań ekspertem! Firma HCL czeka na Ciebie 22 stycznia 2018 r. na Uniwersytecie Śląskim!

CO? – szkolenie "Excel dla zaawansowanych"
KIEDY? - 22 stycznia 2018 r., godz. 10:00-15:00
GDZIE? - Uniwersytet Śląski, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, sala komputerowa (Katowice, Bankowa 11a)

Podczas szkolenia dowiesz się:

• jak korzystać z programu MS Excel,
  • jak używać podstawowych formuł obliczeniowych,
  • jak efektywnie łączyć (zagnieżdżać) funkcje w programie MS Excel,
  • jak rozszerzać możliwości dostępnych formuł poprzez dodatkowe funkcjonalności.

Prowadzący: Rafał Cymbalista - Associate Training Manager w HCL Poland.

O PROWADZĄCYM
Szkolenie poprowadzi Pan Rafał Cymbalista - Associate Training Manager w HCL Poland.

• 5 lat doświadczenia w zakresie obsługi klienta końcowego, zarządzanie zespołem beta testerów, zarządzanie zespołem social media escalations, wspieranie globalnych operacji serwisowych i dostarczaniu szkoleń,
  • obecnie zajmuje się zarządzaniem szkoleniami technicznym jak i ich dostarczaniem dla wszystkich pracowników HCL Poland.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego zainteresowanych poznaniem zaawansowanych możliwości programu Excel.

ZAPISY
Rekrutacja trwa do 19 stycznia 2018 r. Wszelkie informacje oraz formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie internetowej.
O zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany na dzień przed szkoleniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (5 votes)