Wydarzenie BK: Wielkie Badanie Kompetencji!

Rok akademicki 2019/2020 jest na Uniwersytecie Śląskim rokiem badania kompetencji zawodowych wśród studentów! Sprawdź, czy posiadasz kompetencje, których poszukują pracodawcy. Wypełnij test on-line bez wychodzenia z domu, a wyniki odbierz w Biurze Karier UŚ.

CO? – Wielkie Badanie Kompetencji
KIEDY? – rok akademicki 2019/2020
JAK? – badanie on-line

Jesteś ciekaw, jakich kompetencji oczekują pracodawcy? Nie czekaj i przekonaj się już dziś! Sprawdź, na jakim poziomie przejawiasz poszczególne z nich i dowiedz się, co możesz zrobić, by w pełni rozwinąć swój potencjał!

Na kompetencje składają się wiedza, umiejętności i postawy. To dzięki nim możesz wykonywać powierzone zadania sprawnie i skutecznie. Wysoko rozwinięte stanowią zdolność do aktywnego uczestniczenia w życiu zawodowym i społecznym. Wyniki testu pomogą Ci w zaplanowaniu ścieżki rozwoju, a także sprawdzeniu dopasowania do różnych stanowisk pracy!

Biuro Karier działa z myślą o studentach i absolwentach Uniwersytetu Śląskiego na rynku pracy. Naszym celem jest szeroko pojęte wspieranie rozwoju ich kariery zawodowej.

Wielkie Badanie Kompetencji przeznaczone jest dla wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału studentów ostatnich lat przygotowujących się do wejścia na rynek pracy, aby określili swoje kompetencje przed podjęciem pracy!

SPOSÓB APLIKACJI
Rejestracja do Wielkiego Badania Kompetencji.
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na podany adres mailowy otrzymasz link z zaproszeniem do wykonania testu kompetencji on-line. Po jego wypełnieniu zapraszamy Cię do Biura Karier po odbiór wyników wraz z krótkim omówieniem.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)