Wydarzenie „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”

Data wydarzenia: 
30 Listopad, 2016 - 16:30 - 19:00
Pokaż w kalendarzu: 
0

Jeśli studiujesz kierunek techniczny i interesujesz się nowymi technologiami, skorzystaj z cyklu wykładów i warsztatów „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania”. Pierwsze wykłady już 30 listopada 2016 r.!



 


CO? – wykład „Dobre Praktyki Oprogramowania. Droga do inżyniera”
KIEDY? – 30 listopada 2016 r., 16:30 – 19:00
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, Instytut Informatyki (Sosnowiec, ul. Będzińska 39)


O WYDARZENIU
„Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” to cykl wykładów i warsztatów, który już od kilku lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych programistów. Podczas spotkania specjaliści z Future Processing dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i prezentują różne aspekty pracy projektowej.

Celem wydarzenia jest dbanie o wszechstronny rozwój studentów i absolwentów kierunków technicznych oraz promocja wiedzy technologicznej. Uczestnicy najbliższych wykładów, „Droga do inżyniera”:

  • przekonają się, że praca w projekcie informatycznym to umiejętność łączenia wielu kompetencji, zarówno twardych, jak i miękkich,
  • zdobędą wiedzę o zasadach pisania „czystego kodu”,
  • przekonają się, że proces tworzenia oprogramowania to znacznie bardziej zróżnicowany proces, niż samo kodowanie.

Uczestnicy cyklu będą ponadto mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się w grudniu 2016 r. w siedzibie firmy Future Processing. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładzie „Droga do inżyniera” i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu.

Tegoroczny cykl projektu składa się z dwóch bloków tematycznych. Organizacja drugiego planowana jest na marzec 2016 r.


O ORGANIZATORZE
Organizatorem wydarzenia jest firma Future Processing, biorąca udział w wielu kluczowych dla informatyki przedsięwzięciach, nawiązując przy tym współpracę z uczelniami wyższymi w obszarze rozwoju, badań i edukacji.


DLA KOGO?
Studenci i absolwenci kierunków technicznych.


ZAPISY
Aplikacja za pośrednictwem strony projektu.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego